До Дня міста Чернівці 7 жовтня 2024 року студенти 1-го курсу 12-Ф групи ВСП «Фаховий коледж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича» разом з куратором Веронікою ЗАЇЦЬ відвідали унікальну виставку фігур історичних постатей «Україна. Становлення державності», організовану Чернівецькою міською радою.

Першокурсники завдяки цікавим розповідям Валерія ГАЛАНА, самого автора цього проєкту, через різні стенди, штрих-коди, окуляри віртуальної реальності та відео дізналися про тисячолітню історію нашої держави – від заснування Києва до сучасної боротьби за незалежність. Експозиція вразила студентів реалістичністю фігур історичних діячів, які зіграли ключову роль у становленні держави, занурила їх у неповторну атмосферу часу, оскільки кожна з фігур детально відтворена і передає дух епохи.

Цю галерею, перевезену до нас з Києва, вже показували в Італії та Польщі. Щиро дякуємо організаторам виставки за  можливість побачити її й у нашому місті, оскільки вона спонукає всіх відвідувачів глибше вивчати історію України і розуміти, якою ціною була здобута незалежність нашої держави.