Завершився навчальний рік для слухачів 4-х місячних підготовчих курсів до вступу, які проходили на базі Відокремленого структурного підрозділу "Фаховий коледж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича".

З лютого по травень дев'ятикласники мали змогу поглибити свої знання на курсах:

Після завершення курсів слухачі виконали підсумкову роботу, за яку отримали сертифікати і додаткові бали для подальшого вступу.

Викладачі побажали слухачам успішно закінчити навчальний рік у свої закладах освіти, здати вступний іспит у фаховий коледж і 1 вересня гордо назвати себе студентами ВСП "Фаховий коледж ЧНУ".

Бажаємо усім слухачам успіхів та з нетерпінням чекаємо у стінах нашого фахового коледжу!💙💛

Дякуємо ЗСУ за змогу навчати! Все буде Україна!