24.03.2024р. в Австрії відбувся Міжнародний двотуровий фестиваль мистецтв„Золотий кубок Відня – 2024”. Фестиваль проводився за сприяння ГО „Запорізький молодіжний еколого-краєзнавчий центр” та Фестивального комплексу „Разом” (Болгарія, м.Кітен) на підтримку дітей в Україні.

ВСП "Фаховий коледж ЧНУ" представляв студент 1-го курсу Богдан Крижановський, який у номінації „Художнє читання” посів почесне 1 місце! 🥇🏆

Переможець нагороджений Дипломом за 1 місце, медаллю та кубком. Також Богдана запрошено очно взяти участь у фестивалі, який відбудеться в Болгарії влітку у відпочинковому комплексі (м.Кітен).

Керівник – Марко Ірина Вікторівна – нагороджена Подякою за сприяння формуванню нової творчої еліти України.