26 січня за ініціативи Центр культури і дозвілля ЧНУ відбулася тепла зустріч із Миколою Кучером - військовим 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». Микола відзначений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня та зовсім нещодавно відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною».

Під час зустрічі з студентами ЧНУ та ВСП "Фаховий коледжу ЧНУ" Микола розповів про те, як став військовим, про несення військової служби до початку повномасштабної війни, про те, як війна змінила українців.

Цікаво було послухати про те, як з побратимами виганяв окупантів з Київщини та про оборону Луганщини.
   Розказав Микола про побратимів, бойові операції, мотивацію його та хлопців не здаватись у боротьбі з ворогом і про те, наскільки важливою є підтримка тилу у цій лютій війні.

Також разом з студентами переглянули ексклюзивні відео. Незважаючи на все, Микола залишається веселим, щирим та позитивним. Саме завдяки таким людям, як він та його побратими зараз і є Україна.