29 листопада 2023 року викладачем фахового коледжу Анастасією Володимирівною Кушнір проведено виховний захід для студентів першого курсу "Твоя безпека під час воєнного стану". З такою ініціативою звернувся Студентський парламент ВСП "Фаховий коледж ЧНУ".

На долю сучасного покоління випало таке тяжке випробування як війна. Війна, яка триває не з 24 лютого 2022 року, і навіть не з 2014 року, історики кажуть, що війна триває більше 300 років. У зв'язку з активною фазою війни у житті кожного українця з'являються нові небезпеки. Тому актуальним є знання правил забезпечення власної безпеки.

На заході студенти ознайомились з правилами інформаційної гігієни під час війни, закріпили знання щодо алгоритмів дій при різних небезпеках, пов'язаних з воєнними діями, також переглянули  відео щодо мінної безпеки та виконали цікаві завдання.