22 листопада 2023 року у стінах ВСП «Фаховий коледж ЧНУ імені Юрія Федьковича» викладачем математики Лесею Кобильник був організований виховний захід для студентів-першокурсників у формі квест-гри «Задачу розвʼяжи – математичний смаколик знайди!», метою проведення якого було: згуртувати студентські колективи, створити сприятливі умови для їх самореалізації та соціалізації; навчити студентів швидко рахувати та впізнавати цікаві факти; дати їм можливість в ігровій формі перевірити знання основних термінів та понять математики; розвивати логічне мислення і творчу компетентність студентів, а також їхні вміння та навички співпрацювати у команді в екстремальних умовах.

Студенти виявили неабияку зацікавленість у розвʼязанні отриманих методом жеребкування математичних завдань, з кожною правильною відповіддю їх все більше переповнювали позитивні емоції, вони весело гомоніли коридорами коледжу у пошуках кодових літер для розшифрування закодованих слів. Ще ніколи вони не були так зацікавлені математикою, як під час проведення цієї квест-гри, оскільки знали, що на переможців в кінці чекає винагорода – математичний смаколик!

Тож найкмітливішими й найспритнішими виявилися групи :

Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів у навчанні і цікавих нових досягнень у житті!